پرینت ایمیل

رئیس ستاد انتخابات مازندران خبر داد
کد مطلب : ۲۶۳۵  / گروه : اخبار / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶  /  بازدید : ۸۳۷
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت که هفت هزار و 931 شعبه اخذ رای برای انتخابات رئیس جمهوری و شوراها در 29 اردیبهشت در این استان ساماندهی شد.
استقرارحدود 8هزارشعبه اخذ رای درمازندران برای انتخابات 29 اردیبهشت

 

علیرضا یونسی رستمی افزود : 4 هزارو35 شعبه اخذ رای برای انتخابات شوراها و 3 هزار و 896 شعبه رای گیری برای رئیس جمهوری پیش بینی شده است.
وی اضافه کرد : در مجموع 50 هزار نفر نیرو اعم از نظارت، بازرسی و هیات های اجرایی و امنیتی کار برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت را در این استان بر عهده دارند.
معاون استاندارمازندران مهمترین وظیفه هیات های اجرایی را صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس و بیطرفی در انتخابات دانست.
وی تعداد نامزدهای حاضر در رقابت های شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران را 16 هزار و 857 نفر اعلام کرد و گفت : اين تعداد داوطلب براي كسب 7824 كرسي شوراي روستا و 316 كرسي شوراي شهر در حال رقابت هستند
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت که 969 نامزد انتخابات شوراها از ادامه رقابت انصراف دادند و از مجموع كل داوطلبان ثبت نام شده فقط 411 نفر رد صلاحيت شدند
به گفته وی در این دوره از انتخابات صلاحیت 93 درصد از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در مازندران مورد تایید قرار گرفت.

يونسي همچنين از برگزاري انتخابات شوراي اسلامي 8 شهر مازندران به صورت الكترونيكي خبر داد و گفت : در اين 8 شهر تعداد 642 صندوق راي گيري الكترونيكي مستقر خواهد شد
در این استان 2 میلیون و 500 هزار نفر واجد شرایط اخذ رای هستند و در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که 7 اسفندماه 94 برگزار شد، 83 درصد از واجدین شرایط اخذ رای دادند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری