پرینت ایمیل

کد مطلب : ۲۶۹۰  / گروه : اخبار / ۰۲ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۶۱
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری احمد حسین زادگان در پیامی هفته دولت را تبریک گفت. در این پیام آمده است:
پیام  فرماندار ساری به مناسبت هفته دولت

بسمه تعالی

هفته دولت یادآور دو بزرگمرد و معلم تاریخ انقلاب است که سبک بال از از دنیای مادی به سمت عرش اولایی کوچ کردند. راه شهیدان والامقام رجایی و باهنر، همواره چراغ روشنی در مسیر دست یابی به آرمان های انقلاب اسلامی است.

هفته دولت نمادی از وحدت بین مردم و دولت است و این وحدت و انسجام ملی، چهره قدرتمند ایران اسلامی را در عرصه بین الملل به نمایش می گذارد.

این هفته فرصت مغتنمی است تا دستاوردهای دولت به عموم مردم جامعه اطلاع رسانی شود و مردم در جریان خدمات دولت قرار گیرند. دولت برآمده از آرای مردم، گزارش اقدامات خود را به ولی نعمتان انقلاب ارائه می دهد و مردم قدردان زحمات دولت هستند.

برجام سند پرافتخار دولت یازدهم است که در بسیاری عرصه ها راهگشا خواهد بود و پایبندی جمهوری اسلامی ایران به این سند، از سوی مجامع بین المللی مورد تایید است و چنانچه طرف آمریکایی از این سند تخطی کند پاسخ متقابل ایران اسلامی را دریافت خواهد کرد.

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام هفته دولت، روز کارمند را به همه دولتمردان و کارکنان دولت تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم با پیروی از بیانات داهیان مقام معظم رهبری، خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

احمد حسین زادگان

فرماندار ساری

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری