پرینت ایمیل

فرماندار ساری تاکید کرد؛
کد مطلب : ۲۷۰۱  / گروه : اخبار / ۰۵ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۶۱
فرماندار ساری گفت: از ظرفیت مردمی در احیای امر به معروف و نهی از منکر استفاده بیشتری شود.
استفاده از ظرفیت مردمی در احیای امر به معروف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری احمد حسین زادگان در دومین نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر مرکز استان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام عزای حسینی، اظهار کرد: شهید حججی نمونه بارز امر به معروف و نهی از منکر است مردم ما قدردان این شهدا هستند.

وی با بیان اینکه در  عرصه فرهنگ و حوزه اجتماعی با سلایق متعدد مواجه هستیم افزود: شدت و ضعف در نوع برخوردها و رفتارها که در گذشته وجود داشت ممکن است به سختی کارها منجر شود.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه اهمیت امر به معروف و نهی از منکر قابل انکار نیست، گفت: در مسایل اجتماعی دارای مشکلاتی هستیم که نیازمند هدایت و امر به معروف است.

این مسوول تصریح کرد: جنبه مردمی امر به معروف و نهی از منکر، تاثیرگذاری بیشتری در جامعه دارد.

حسین زادگان با بیان اینکه خیریه های بسیاری توسط مردم اداره می شود، ادامه داد: سازمان های مردم نهاد، جایگاه هایی هستند که مورد اعتماد مردم بوده و می توانند در رفع مسایل اجتماعی تاثیرگذار باشند.

وی با اشاره به اینکه شرایط جامعه امروز تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: شیوه های رفتاری ما هم در رفع معضلات اجتماعی باید تغییر کند.

فرماندار ساری اظهار داشت: فضای مجازی تیغ دو لبه است و می توانیم استفاده مثبت هم از این فضا داشته باشیم.

این مسوول افزود: با تولید محتوا در فضای مجازی و مردمی کردن احیای امر به معروف و نهی از منکر، می توان به نتایج بهتری دست یافت.

حسین زادگان با اشاره به ظرفیت بسیج و سپاه در این زمینه، گفت: از این ظرفیت عظیم هم می توان در احیای امر به معروف و نهی از منکر بهره برد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی


تمامی حقـوق این سـایت متعلق به فرمانداری شهرستان ساری می باشد . طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری